FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 9366366
nr 936 6366
STOOL
birch wood, 19th century, wear.
björk, 1800-tal
Condition: slitage
600
SEK 500
Monday January 26 2015
at 20:59:59
100 kr
250 kr
450 kr